fbpx

OFERTA WYGASA ( STRONA ZOSTANIE BEZPOWROTNIE USUNIĘTA ), GDY LICZNIK SKOŃCZY ODLICZANIE

Dane płatności

Wybierz pakiet (najwięcej osób wybiera VIP lub COMBO)

Product
Quantity
Price
Szkolenie z Tiktoka pakiet na START (#144)
497 
Szkolenie z Tiktoka pakiet COMBO (#146)
579 
Szkolenie z Tiktoka Pakiet VIP (#145)
1497 

Twoje zamówienie

Produkt Podsuma
Szkolenie z Tiktoka Pakiet VIP  × 1 1497 
Podsuma 1497 
Łącznie 1497 
Kurs 10 sekretów jak rozwinąć Tiktoka szybciej i na tym zarobić 1̶4̶7̶ ̶P̶L̶N̶ ̶ 47 PLN
Odbierz za pół darmo dodatkowy kurs dzięki, któremu w ekspresowym tempie zbudujesz konto na Tiktoku. Są to sekretne metody, które wykorzystuje tylko 2% twórców. Dodaj do zamówienia jeżeli chcesz dolać paliwo rakietowe do swojego biznesu i zasięgów
  • Przykro nam, ale dla Twojego regionu nie jest udostępniona żadna metoda płatności. Prosimy skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyjaśnień lub chcesz omówić alternatywne sposoby płatności.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Prawdziwe opinie zadowolonych kursantów

Iza Twój kurs oTiktoku będę polecać każdemu, który chce zaistnieć na tej aplikacji. Zdecydowanie ułatwił mi start na tiktoku. Nie traciłam czasu na samodzielne uczenie się podstaw. Dodatkowo pomógł mi zaplanować strategie działania tak, by to nie były tylko wygłupy, ale filmy, które osiągają moje cele biznesowe. Czekam niecierpliwie na master class 🙂

Renia Matuszak

Filmowiec

Iza to prawdziwa petarda wiedzy na temat Tiktoka, a jej kurs tylko to udowadnia. Dzięki niemu poznałam na skróty Tiktokowe tajemnice i wdrożyłam je w życie. Mój TT drgnął i przyniósł mi nowych klientów. A za czym idzie sprzedaż moich produktów. Jeśli szukasz osoby, która zajmuje się tematem TT to serdecznie polecam kurs Izy. I jeszcze jedno tam nie trzeba tańczyć, ani pokazywać nawet siebie, tylko mieć dobry koncept i strategię, aby osiągnąć wyznaczony cel.

Agnieszka Kasprowicz

Przedsiębiorca

Chronimy Twoją prywatność

100% Jakości

Twoje dane są bezpieczne

Przyjęcie zamówienia
Specjalna oferta
Potwierdzenie zamówienia

STOP! Zaczekaj {first_name},Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne...

Mam dla Ciebie specjalną propozycję

Ebook 200 zabójczo skutecznych pomysłów na TikToka

67 
Dorzuć do zamówienia mój Bestseller. Ten ebook to lista 200 pomysłów na świetny TikTok. Pomysły są uniwersalne i można je zastosować w kilkunastu branżach! Jeżeli nie masz pomysłu od czego zacząć i o czym nagrywać w Twojej niszy, aby przekładało się to na klientów już od 1 miesiąca działań. Nie wahaj się i dorzuć do kursu ten przewodnik. Obiecuje, że nie pożałujesz!