fbpx

OFERTA WYGASA ( STRONA ZOSTANIE BEZPOWROTNIE USUNIĘTA ), GDY LICZNIK SKOŃCZY ODLICZANIE

Dane płatności

Wybierz pakiet (najwięcej osób wybiera VIP lub COMBO)

Product
Quantity
Price
Szkolenie z Tiktoka pakiet na START (#144)
497 
Szkolenie z Tiktoka pakiet COMBO (#146)
597 
Szkolenie z Tiktoka Pakiet VIP (#145)
1497 

Twoje zamówienie

Produkt Podsuma
Szkolenie z Tiktoka Pakiet VIP  × 1 1497 
Podsuma 1497 
Łącznie 1497 
Kurs 10 sekretów jak rozwinąć Tiktoka szybciej i na tym zarobić 1̶4̶7̶ ̶P̶L̶N̶ ̶ 47 PLN
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aut, quod hic expedita consectetur vitae nulla sint adipisci cupiditate at. Commodi, dolore hic eaque tempora a repudiandae obcaecati deleniti mollitia possimus.
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

100% Gwarancji Satysfakcji lub zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od zakupu bez pytania o przyczyny rezygnacji! Tak mocno wierzę w swoje produkty, że całe ryzyko biorę na siebie 🙂

 

Prawdziwe opinie zadowolonych kursantów

Iza Twój kurs oTiktoku będę polecać każdemu, który chce zaistnieć na tej aplikacji. Zdecydowanie ułatwił mi start na tiktoku. Nie traciłam czasu na samodzielne uczenie się podstaw. Dodatkowo pomógł mi zaplanować strategie działania tak, by to nie były tylko wygłupy, ale filmy, które osiągają moje cele biznesowe. Czekam niecierpliwie na master class 🙂

Renia Matuszak

Filmowiec

Iza to prawdziwa petarda wiedzy na temat Tiktoka, a jej kurs tylko to udowadnia. Dzięki niemu poznałam na skróty Tiktokowe tajemnice i wdrożyłam je w życie. Mój TT drgnął i przyniósł mi nowych klientów. A za czym idzie sprzedaż moich produktów. Jeśli szukasz osoby, która zajmuje się tematem TT to serdecznie polecam kurs Izy. I jeszcze jedno tam nie trzeba tańczyć, ani pokazywać nawet siebie, tylko mieć dobry koncept i strategię, aby osiągnąć wyznaczony cel.

Agnieszka Kasprowicz

Przedsiębiorca

Chronimy Twoją prywatność

100% Satysfakcji

Twoje dane są bezpieczne

Przyjęcie zamówienia
Specjalna oferta
Potwierdzenie zamówienia

STOP! Zaczekaj {first_name},Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne...

Mam dla Ciebie specjalną propozycję

Szkolenie z Tiktoka pakiet COMBO

597 
Write a few words about this awesome product and tell shoppers why they must get it. You may highlight this as "one time offer" and make it irresistible.